Get a site

8 Ball Pool geniş menzil hilesi 10.05.2014

 

8 Ball pool hileleri vermeye devam ediyoruz. En son cheat engine ile hile vermiştik. Şimdi sıra charles kullanarak gelişmiş menzile ulaşmak.
Bildiğiniz gibi 8 ball oyunumuzda malesef menziller çok kısa. Bu yüzden topları sokmakta oldukça güç. İşte sizler için bunu aşma yöntemini veriyoruz. Hemen yapın fark atın.

Video’yu İzleyemeyenler : 

Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Youtube Kapandı Hilemizi Böyle Yapıyoruz İlk Olarak Charles Programı Yüklü Değilse Yukarda Linki Var Yükleyin Arkadaşlar. Sonra Size Vereceğim Dosya’yı İndiriyorsunuz. Hileyi Google Chrome’den Yapıyoruz Başka Bir Tarayıcıda Çalışmıyor. Google Chrome’yi Açıyoruz Geçmiş’e Gelip En Baştan İtibaren Sadece Önbellek Resimler ve Dosyaları İşaretleyip Baştan İtibaren Siliyoruz Sonra Charles Programı’mızı Açıyoruz ve Oyunumuza Giriş Yapıyoruz Arkadaşlar Oyunumuza Miniclip’tan Giriş Yapıyoruz Facebook’tan Hile Olmuyor Miniclipten Oluyor Yukardan Giriş Linki Var Facebook Hesabınızla Giriş Yapabilirsiniz Sonra Oyun Açıldıktan Sonra Menüde Bekletiyoruz Başlamıyoruz Oyuna. Sonra Charles Programına Geliphttp://static.miniclpcdn.com/games/8-ball-multiplayer/tr/game_v.2.8.3 (Bazen en içindede görülebilir. İyice araştırın) Gibi Birşey Swf Olması Lazım En Altta Olacaktır Ona Sağ Tıklayıp Map Local’a Basıyoruz. Bastıktan Sonra Alttan Choose Butonuna Basıp Size Verdiğim Dosyanın İçindekini Seçip Onla Değiştiriyoruz Sonra OK’a Basıyoruz ve Bu İşlemler Bittikten Sonra Tarayıcımıza Gelip Tekrar Geçmişi En Baştan Siliyoruz ve Oyunu Kapatıyoruz Charles’e Gelip Çöp Kutusu İşare’tine Basıyoruz Daha Sonra Tekrar Oyuna Minicliptan Giriş Yapıyoruz ve Oyuna Başlıyoruz Sorunsuz Bir Şekilde Hilemiz Başarıyla Çalışmaktadır Herkese Kolay Gelsin.

Gerekli Program Charles : TIKLA

Gerekli dosya TIKLA

Tarayıcı Coowon : TIKLA (Bu tarayıcı daha rahat hile yapabilmeniz içindir. Arzu ederseniz mozilla veya google chrome kullanabilirsiniz..)

 

Share Button

Minecraft Mod Download Facebook Bizim Çiftlik Sınır Dışına Eşya Koyma Hilesi 10.05.2014 MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.