Get a site

Aion Gunner (Mühendis) Pve Rehberi ONLİNE

Merhaba arkadaşlar gunner karakteri oyunda pvp de gerçekten güzel bir karakter ama gunner oynamaya yeni başlayanlar gunnerı pvede çok hafife alıyor zor zindanlarda gunner yüksek dps olarak bilinen sorcları rahatlıkla geçebilir, bunun sebebi hiperion gibi 20 dk da kesilen bir bossta sorcların mana sıkıntısı çekmesidir gunnerın ise mana problemi olmadığı için sürekli atak halinde kalabilir eter topu skilleri yüksek hasar verir ve kullanım süreleri kısa olduğu için dpsde sorcları(büyücüleri) rahatlıkla geride bırakırlar.

Gunner için Pve seti şahsi görüşüm çok gerekli birşey değil mana taşları tam olan dövüş madalyası itemleri ile gunner rahatlıkla zindan yapabilir fakat silah olarak en kötü Run Kabilesi Eter Topu olmasını tavsiye ederim gunner pve üst ağacı kullanır yani eter topu ile daha yüksek dps yapar.

Katalamize vs gibi zor zindanlar için istenilen değerler büyü hassasiyeti = 2100 büyü güçlendirme = 3000 olması istenir ama gunnerın bu değerleri yakalaması çok zordur bu değerleri yakalayabilir fakat o zaman zaten katalamizeden düşecek itemlere ihtiyacı kalmayacak.

Özellikel oyuna yeni başlayan gunner oyuncularına faydalı olabileceğini düşündüğüm için böyle konu açma gereği duydum inşallah faydalı olabilmişimdir, iyi eğlenceler.

Share Button

Minecraft Mod Download Hill Climb Racing Sınırsız Para ve Yakıt Hilesi Apk Dowland New MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.