Get a site

Anybody out there?

Anybody out there?

Orada Kimse Var mı, sizi meydana gelen depremlerden haberdar eder.

Uygulama yıkıcı bir deprem sonrasında, arama kurtarma ekiplerinin enkaz altındaki insanlara en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayarak arama kurtarma calışmalarını hızlandirmayı ve insanların hayatını kurtarmayı amaçlayan bir mobil uygulamadır.

Bu uygulama, 3G kullanarak belirli aralıklar ile dünyada meydana gelen depremlerin bilgilerini ve kullanıcının konum bilgisini belirler.

Uygulama belirlenen bu bilgileri göz önünde bulundurularak oluşan depremler içinden kişiye zarar verebilecek bir deprem olup olmadığını kontrol eder eğer kullanıcıya zarar verebilecek bir deprem meydana gelmiş ise uygulama kullanıcıdan güvende olduğuna dair onay ister onay alınamadığı taktirde kişinin enkaz altında olduğu sonucuna varılır ve alarm durumuna geçilir.

Alarm durumunda kişinin koordinatları daha önceden belirlenen numaraya kısa mesaj olarak yollanır ayrıca uygulama, dışarıdaki insanların duyabileceği bir ses çıkarır böylece kurtarma ekipleri bütün enkazda insan aramak yerine kurtarma çalışmalarını sesin geldiği yöne yoğunlaştırabileceklerdir.

Uygulama beta sürümü ile yayındadır, uygulamayı geliştirme çalışmaları devam etmektedir.

Orada kimse Var Mi, sizi meydana gelen depremlerden haberdar eder.

Uygulama yıkıcı bir deprem sonrasında, arama Kurtarma ekiplerinin enkaz altındaki insanlara en Hızlı şekilde ulaşmasını sağlayarak arama Kurtarma calışmalarını hızlandirmayı ve insanların hayatını kurtarmayı amaçlayan bir mobil uygulamadır.

Bu uygulama, 3G kullanarak belirli aralıklar ile dünyada meydana gelen depremlerin bilgilerini ve kullanıcının konum bilgisini belirler.

Uygulama belirlenen bu Bilgileri göz önünde bulundurularak oluşan depremler içinden kişiye zarar verebilecek bir deprem olup olmadığını kontrol eder Eger kullanıcıya zarar verebilecek bir deprem meydana gelmiş ise uygulama kullanıcıdan güvende olduğuna dair onay ister onay alınamadığı taktirde kişinin enkaz altinda olduğu sonucuna varılır ve Alarm durumuna geçilir.

Alarm durumunda kişinin koordinatları daha önceden belirlenen numaraya kısa mesaj olarak yollanır ayrica uygulama, dışarıdaki insanların duyabileceği bir ses çıkarır böylece Kurtarma ekipleri bütün enkazda insan aramak yerine Kurtarma çalışmalarını Sesin geldiği Yone yoğunlaştırabileceklerdir.

Uygulama Beta Surumu ile yayındadır, uygulamayı eula çalışmaları devam etmektedir.

Neue Funktionen

Bug fix

Weitere Informationen

Aktualisiert : 9. Juni 2014
Größe : 4,6M
Installationen : 1.000–5.000
Aktuelle Version : 1.0.2
Erforderliche Android-Version: : 2.3 oder höher Einstufung des Inhalts : Nicht bewertet Warnung: Die Inhalte wurden noch nicht bewertet. Nicht bewertete Apps können potenziell Inhalte enthalten, die nur für Erwachsene geeignet sind. Mehr erfahren
Berechtigungen :

APK DOWNLOAD Click

Share Button

Minecraft Mod Learn Chinese Mandarin Free MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.