Get a site

Candy Crush Saga 1.2 Hileli Limitsiz Lives and Moves Apk indir Son SürüM İNDİR


candy 300x184 Candy Crush Saga 1.2 Hileli Limitsiz Lives and Moves Apk indir

Candy Crush Saga 1.2 Hileli Limitsiz Lives and Moves Apk indir

ŞEKER EZİLME SAGA ÖZELLİKLERİ

Şeker Krallık Şekerleme ve Tiffi heyecanlı bir maceraya gidiyoruz macera yerdir. Siz seyahat boyuncasınırsız eğlence ve zorlukları bulacaksınız onların maceraya katılmak için biridir.Oyun çok eğlenceli dolu her düzeyde farklı zorluklar bulacaksınız birden, zorlu seviyesi vardır.

Eğer oyunda level 50 geçecek zaman, “Dreamworld” nerede bir baykuş “Odus” bir şirket alacak kilidini olacaktır. Odus macera birkaç hayali şeyler keşfetmek ve size Odus büyük eğlence dolu bir fantezi dünyasında bulacaksınız.

Biz Şeker Crush Saga grafik kalitesi hakkında konuşmak, o zaman kalite sizi etkileyecek.HD görüntüleri sağ Android cihazınızın ekranında gözlerinizi huzurlu bir ortam verecektir oyunda tanıtıldı.

Eğer macera zorluklarla ve sorunlarla karşı karşıya olacak zaman, enerji artırmak ve size zorlukları yenmekyardımcı olacak birkaç sihirli artırıcılar vardır. Böyle bir şekilde, güçlendiriciler kolaylıkla başarıyla maceratamamladıktan size yardımcı.

Oyunun çoklu oyuncu özelliği daha iyi bir şekilde kendinizi eğlendirmek için arkadaşlarınız ve diğer insanlar ile rekabet edebilecek büyük bir bileşenidir. Eğer rakiplerinizin performansı izleyebilirsiniz oyunarabiriminde afişlerinizin vardır. Güzel değil mi? Evet oyun çok eğlenceli ve eğlence gerçekten dolu.

Yani bu Candy Crush Saga bazı özellikleri vardı. Aşağıda verilen indirme linkte (sınırsız hamle ve yaşamları ile) oyunun tam MOD APK dosyasını indirebilirsiniz. Biz yukarıda belirttiğimiz gibi indirme linki Candy CrushSaga v1.2 APK dosyasını içeren ve yeni bir sürümü v1.3 zaten var.

Eğer yeni bir sürümü gerekir eğer öyleyse, daha sonra Google Candy Crush Saga v1.3 son sürümünüindirmek için aşağıda verilen Store’un resmi bağlantıyı oyna izleyin. Sınırsız hamle ve yaşamları ile ŞekerCrush Saga v1.2 tam MOD APK dosyasını isterseniz Yoksa, o zaman cihazınızda oyunu almak için doğrudanAPK indirme linki kullanabilirsiniz. Şeker Crush Saga popüler oyun geliştiricisi Kral tarafından sağlanan ücretsiz bir oyun olduğu gibi her iki bağlantılar ücretsiz!

Candy Crush Saga 1.2 Hileli Limitsiz Lives and Moves Apk indir

Share Button

Minecraft Mod Download Blood and Glory (NR) 1.1.5 Limitsiz Para Hileli indir TIKLA YENİ MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.

Candy Crush Saga 1.2 Hileli Limitsiz Lives and Moves Apk indir Son SürüM İNDİR ile Benzer Yazılar:

18 August 2014 Saat : 9:13
Comments Off on Candy Crush Saga 1.2 Hileli Limitsiz Lives and Moves Apk indir Son SürüM İNDİR

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
seo kitabı