Get a site

Candy Crush Saga Hileler 2014


Milyonlar tarafından oynanan eşleştirme oyunu Candy Crush Saga bildiğiniz gibi facebook ortamında dünyada en çok oynanan oyunlar arasında birinci sırada ve uzunca bir sürede liderliği kaptıracak gibi görünmüyor. Öyleki en yakın rakibi ile arasında 3 kattan fazla fark var. Zaten en iyi rakipleri yine firmanın kendi oyunu. Ancak hernekadar ara ara yeni bölümler eklensede oyuncular son bölüme gelince artık yapacak birşey bulamıyor ve Candy Crush Saga benzeri oyunlar aramaya başlıyor. Bizde sizler için yine aynı türde olan eşleştirme oyunlarını araştırdık.

candy-swipe-logoCandy Crush Saga kadar popüler olmasada hatta oyuncu kitlesi çok sınırlı olsada bana göre candy crush saga’ya benzer oyunlar arasında ilk sırayı Candy Swipe alıyor. Hatta candy crush saga candy swipe’a benziyor diyebiliriz. Öyle ki Candy Swipe çok daha önce çıktı hatta candy crush saga’ya dava bile açtılar ve şu an dava süreci devam ediyor. Dava sebebide candy crush saga’nın candy swipe’dan esinlenilmesi ve karakterlerin vs.. çok fazla benzemesi. Kibarca böyle söylemişler ancak kabaca çalıntı olduğunu iddaa ettiklerini söyleyebiliriz.
Detaylar için Candy Crush Saga Kopya çıktı isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

farm heroes saga facebook oyna (2)Candy Crush Saga benzeri 2. oyunumuz yine aynı firma King’in oyunu Farm Heroes Saga. Bu oyunda şekerler yerine sebze meyve topluyoruz. Yine candy crush gibi bir eşleştirme oyunu. Candy Crush Saga alternatifi olarak deneyebilirsiniz.

Farm Heroes Saga oyun tanıtımı için tıkla…
 
Farm Heroes Saga Hileleri için tıkla…

jelly splash oyunu indir (2)3. sırada eşleştirme oyunumuz aylık 5 milyondan fazla oyuncu sayısıyla Jelly Splash. Efsane oyun Diamond Dash’ın yapımcısı Wooga tarafından geliştirilen Jelly Splash kısa sürede Türk oyuncularında ilgisini çekti. Jelly Splash’in diğer eşleştirme oyunlarından farkı renkleri oynatarak değil mause umuzu renkler üzerinde götürerek çizgi çekip renkler arası bağlantı kurarak oynanması.

Jelly Splash Oyun Tanıtımı için Tıkla…

Jelly Splash Hileleri için Tıkla…

fish-epicDiğer bir eşleştirme oyunumuz Fish Epic. Yine aynı renkteki sevimli balıkları eşleştirmeye çalışıyoruz ve belli bir hamle sayımız bulunuyor. Bunun yanında oyunun hızlı oynanış tarzı gerçekten çok keyifli. Birde oyunu kaç dakikada tamamladığımızı gösteren sol alt kısımda süre bulunuyor ve bu yüzden daha da hızlı tamamlamaya çalışıyoruz oyunu. Tavsiye edeceğim oyunlardan biridir.

juice-cubes

Eğlenceli bulduğum diğer bir oyunda Juice Cubes. Aylık 1 milyondan fazla oyuncu kitlesine sahip olan oyunumuz sevimli küp şeklindeki meyvaları eşleştirerek oynanıyor. Eşleştirme tarzı aynı Jelly Splash’de olduğu gibi çizgi çekerek bağlama şeklinde. Bu yüzden oyun dokunmatik ekranlı platformlarda da oynanabiliyor hatta oynaması daha keyifli oluyor. Eğer telefonda veya tablette oynama şansınız olursa dokunmatik versiyonunuda denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Özellikle yolculuklarda keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayabilecek bir yol arkadaşı olabilir size.

Oyunlarımız şimdilik bukadar. Yeni oyunlar eklendikçe konu güncellenecektir. Sizinde eğer Candy Crush Saga benzeri eşleştirme türünde sevdiğiniz oyunlar varsa konu altına yorum olarak ekleyebilirsiniz. Bizde konumuza ekleriz.

Share Button

Minecraft Mod Download Sanalika balık tutma hilesi(programsız) çöp toplama hilesi (programsız) 2014 YENİ MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.

Candy Crush Saga Hileler 2014 ile Benzer Yazılar:

25 April 2014 Saat : 5:47
Comments Off on Candy Crush Saga Hileler 2014

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
seo kitabı