Get a site

Candy Crush Saga Oyun Hileleri A.P.K 2014 NisaN GünceL

Candy Crush Saga Oyun Hileleri

Candy Crush Saga – Şeker Oyunu

Candy Crush Saga oyununu neredeyse bilmeyen kalmadı. Oyunun tanıtımını geçtiğimiz sene buradakitanıtım makalemizde yapmıştık. Her geçen gün eklenen yeni seviyeler, ilerleyen seviyelerde zorlaşması bazı kişiler için zor olabilmektedir. Tabiki burada oyunun resmi olmayan hile yöntemleri devreye giriyor.

Kolay Can kazanma Hilesi

Bunu herkes kolayca yapabilir. Eğer oyunu Android cihazınızdan oynuyorsanız ve can kalmadığında yeni can almak için beklemek istemiyorsanız, oyunu önce kapayın, sonra telefonun veya tabletin internet bağlantısını kesip Android cihazın saatini can kazanma bekleme süresinden öteye ayarlayınız. Örneğin yeni can için diyelim ki 20:00 dakika verdi. Saati 25 dakika ileri ayarlayın. Oyunla oynamayı bitirince saati tekrar normale ayarlayabilirsiniz.

Play Store mağazasında tabiki onlarca hile uygulaması var ama bunalrın çoğu ya sahte, yada reklamdan geçilmiyor, veya hiç bir işe yaramıyor. Bu bölümde Android kullanıcıları için gerçekten çalışan bir kaç uygulamayı tanıtalım.

 

“Candy Crush Extra Life v1.4.0″ Uygulaması İle Ekstra Can ve Seviye Atlama

Bu uygulama adından da anlaşılacağı üzere size ekstra can vermektedir. Bunun yanısıra takıldığınız seviye varsa isterseniz onu da birileri seviyeye atlatmaktadır.

candy_crush_saga_hile

Bu hile uygulaması Candy Crush Saga oyununun kayıt dosyalarına müdahale edip bu hileleri sağlıyor. Bunun için malesef ki telefonunun veya tabletin root edilmiş olması gereklidir. Bu hile uygulaması şu an en son sürüm olan CCs v1.21.0 desteklemektedir.

ccs_hile1 ccs_hile2

Çalıştırınca öncelikle root erişimi isteyecektir. İzin ver ile devam ediyoruz. Sonrasında sağ taraftaki ekran açılmaktadır. Burada “Extra lives” tıklarsanız standart 5 can sayısını 15,25,35 gibi katlarda artırabilmektedir.  ”Skip level” ise mevcut kaldığınız seviyeyi bir ilerletir. Daha altta göreceğiniz “Boost Me” seçeneği ile de oyunda lazım olacak normalde paralı olan hızlandırıcıların kilidini açarsınız.

Bu hile uygulamasını indirip telefonunuzda manuel kurmanız gereklidir. Burayatıklayarak indirin.

“Candy Crush Saga v1.21.0 (Unlimited Everything/Unlock)” Uygulaması İle Herşeyiniz Limitsiz Olsun

Yukarıdaki uygulama için telefonunuzun root olması gereklidir. Root edilmemiş bir telefıonunuz varsa Candy Crush Saga oyununun modifiye edilmiş halini kurarak limitsiz şekilde oyunu oynayabilirsiniz.

Image

Bu uygulama ile aşağıdaki durumlara sahip olursunuz:

  • Sınırsız can
  • Normalde oyunda olmayan hareketler yapabilirsiniz
  • Jöleli seviyeleri hemen geçme olanağı
  • Tüm seviyelerin kilidi açıktır
  • Ve birçok kolaylık elinizde….
Bu modifiye edilmiş Candy Crush Saga uygulamasını indirip telefonunuzda manuel kurmanız gereklidir. Buraya tıklayarak indirin.
Share Button

Minecraft Mod Download Transformice Hora Nisan Vip Hile Botu indir 2014 GünceL MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.