Candy Crush Sınırsız Can – Puan Hilesi 05.04.2014

Candy Crush Sınırsız Can – Puan Hilesi

Candy Crush
Oyun Bilgileri
Candy Crush başlarda oynaması kolay bir oyun.  Arka ekranda görünen jelatinleri yok etmek başlıca hedefiniz.  Jelatinleri kırabilmek için jelatinlerin üzerinde bulunan şekerleri kırmanız gerekiyor. Şekerler üçlü halinde üst üste veya yan yana geldiklerinde kırılıyorlar. Ek olarak dörtlü şekerleri patlatmanız veya “L” şeklinde şekerleri patlatmanız size oyun içinde bonus şeker patlatma hakkı sağlıyor. Dolayısıyla şekerlerin arkasında bulunan jelatinleri patlatma ihtimaliniz artıyor.

Ancak kullanmanız için verilen 5 hak, 3 saat içerisinde tekrar yenileniyor. Bu da oyundasınırsız can hakkı,  yüksek puan edinme  edinmenizi sağlayacak Candy Crush hilesini gerekli kılıyor.

Hile için Gerekenler
Hile için başlangıçta facebook’dan Candy Crush oyununu açın ve  bu adresten http://members.upc.nl/cheatengine4/d1/CheatEngine63.exe  Cheat Engine programını indirin.
cheat engine indir
Daha sonra dahttp://www.gooril.com/42e46q2zt7z3.html bu adresten gerekli dosyayı indirmelisiniz. Yüklediğiniz dosyanın içinde iki seçenek bulunacak. Bunlardan kendi işletim sisteminize ait olanı seçmelisiniz. Unutmayın ki bu dosyanın çalışması için Cheat Engine programının bilgisayarınıza yüklü olması gerekiyor.

Dosya Açılımı ve Gerekli Adımlar
Dosyayı açma aşamasında karşınıza çıkacak ekranda  ‘Process list ‘  ibaresinin yanındaki alan için Mozilla kullanıyorsanız ‘flashPlayerPlugin’ seçeneğine tıklayın. Diğer tarayıcıları kullanıyorsanız kendi tarayıcınıza uygun olanı da seçebilirsiniz.
Seçeneğinizi belirledikten sonra ‘Attach’  ibaresine tıklayın ve ardından ‘Continue’ .

Candy Crush indir

Facebook ekranında oyununuza başlayın ve daha sonra açılan programdaki size sonsuz can verecek‘Free Lives’  ibaresine tıklayın. Karşınıza uyarı kutucuğu çıkana kadar bu şekilde bekleyin. Kutucuğa‘ok’ diyin.  Biraz önce tıkladığınız ‘Free lives’ yazısının altında bulunan ‘Sets Moves To 50’ seçeneğine tıklayıp beklerseniz de kalan hamleniz de 50’ye çıkacaktır. Oyununuzun puan skorunu yükseltmek içinse program ekranındaki ‘Enable’ butonuna tıklayıp beklemelisiniz.  Böylelikle hileniz tamamlanmış olacak.
Share Button

Minecraft Mod Download Papa Pear Saga Hamle Hilesi 05.04.2014 MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.