Get a site

Cheat Engine Kullanımı ve Hile Yapımı (1) 2014 GünceL AnlatıM


Cheat Engine Kullanımı ve Hile Yapımı (1)

heat engine ile mucizeler yaratan ekibimizin başında yer alan trgala anlatımıyla sizlere hile öğretiyoruz.Tamamen ücretsiz olan bu eğitim sizlerin kendi hilelerinizi üretebilmeniz ve daha eğlenceli hale getirebilmeniz için bir fırsat. Videolar tamamen eğitime yönelik olmakla beraber lütfen sırasıyla izleyiniz. Bugün yayınlanan bideo Cheat engine programına giriştir.

  1. Anlatım: Trgala
  2. Hileci yaşı: 4. sene
  3. Rütbe: Dört yıldın dünyaca tanınan en iyi hileci.
  4. Site rütbe: Baş admin

————– Bölüm 1: Giriş ————–

Binlerce video ortalıkta geziyor. Sözde  sizlere hile öğretmeye çalışan fakat birbirinin kopyası olan, sadece rakam arat değiştir üzerine boş şeyler.Sizlere cheat engine programını basite indirerek analtmaya çalışanlar aslında bu yeri dolmayacak programa haksızlık etmekteler. Bilindiğinin aksine detaylı ve bir çok yerde kullanılabilen, esnek güvenli bu programı boş göstermek haksızlıktır. Peki ya dolusu nedir? Ne var bu eğitimde?

İşte sizler için hazırladığımız içerik;

A) Cheat engine giriş
1- Cheat engine’yi tanıyalım

2- Özel bölüm analizleri

3- Sekme türevleri ve kullanılması

4- Kodlara giriş.

B) Hile yapımı

1- Hile’ye giriş.

2- Hilenin yapımı ve uygulaması

3- Kod bulma ve uygulama

4- Triner yapım uygulaması.

Normal bakıldığı zaman, kolay gelen fakat videoyu izledikçe sizlere derin bilgiler yükleyecek olan eğitim videosu 1. bölümde daha çok ürkütmemek nağmına tanıtım ve kodlara alışma süreci gösterilmektedir. Hile yapabilmek için terimleri, kodları, özel bölümleri bilmek çok önemlidir. Tabi ki sadece bunlar yetmez. Aşağıdaki durumlarda tamamlayıcı olmasa da devamı niteliğindedir.

Örnek: *x8+6 ve all / 2 = 4byt veya double durumları nedir? İşte bunlar çok önemli bulgulardır. Videoda baştan sona bu tür bilgiler içermektedir.

Cheat engine nerelerde geçer?

Bildiğinizin aksine birçok sektörel olguya müdahale edilebilir. Örnek; Bilgisayar oyunları hileleri, Bilgisayar oyunlarını türkçeleştirmek (String) , Programları editlemek (3D3 mod), Oyunlarda hata ayıklama ve bilgisayar uyum performans ayarıları, Flash oyunlar (2,4,8 kombinasyonu)

Örnek yaptığım bazı uygulamalar; Windows xp ingilizce den türkçeye geçiş, Henüz hilesi çıkmayan oyunlara hile yapmak (PC), Bazı yabancı programları türkçeleştirmek ve kullanılabilirliğini arttırmak, Bilgisayar hızının %80 seviyeden üste çekilmesi, Gereksiz ram kullanan programların kullanım limitini azaltmak. On bilerce flash uygulamaya hile ve edit. Editler genellikle bilgisayarınıza indirilebilen flash oyunlar, hileler ise bilinen facebook oyun hileleri.

Eskiden denenen hileler, 2006 Knight online hız hilesi, 2007 almeha  (Browser oyun) Süre ve kaynak hilesi, Travian sur hilesi (3 aylık süreyle kullanılabilirdi.) Mynet normal okey ve bilgi yarışması hilesi (Java to flash eklentisi gerekir.) Teknosa çekiliş 3. sırası, Milliyet yılbaşı yarışması 5. , Bunun dışında bazı yarışmalarda gerçek ödül kapmak ( 1 adet tablet, 1 adet cep telefonu, BP akaryakıt 500 tl, Teknosa bin tl hediye çeki). Bunun dışında yüzlerce kullanım alanında işime yaramıştır.

Tabi ki bunlar zamanla yapılan uygulamalar ve deneme yanılma ile mümkün olmaktaydı. Ta ki sizlere bu bilgileri aktarana kadar. 3 video sonra emin olun azimli iseniz cheat engineyi su gibi içip en iyileri hedefleyeceksiniz. Peki neden bunu deşifre etme ihtiyacı duydum? Biz bu işe bilindiği gibi hobi olarak başladık ve meslek olarak devam ettik. Fakat yaş ilerledikçe oturum sürelerimiz kısaldı. Hayat koşturmacası içerisinde vakit bulamadık. Şuan istense binlerce oyun hilesi bir ayda verilebilir. Fakat bunların videolarını çekmek dosyalarını hazırlamak gerçek anlamda bir işkence. Sizlere sunulan bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirin.

Diğer özel hile anlatımları
1- Cheat engine (2. bölüm) (Yakında)

2- Cheat engine (3. bölüm) (Yakında)

3- Charles Debug  (Yakında)

4- Fiddler 2 (Yakında)

5- Wpe Pro (Yakında)

Hile yaratma dökümanları

1- Swf edit. (Oyun dosyalarını editlemek.

2- SWF Decompiler kullanımı.

3- Hile programları editlemek, tam sürüm özel açılım

4- Trainer yapım dökümanlarını yaratmak.

5- Exe dosyalarını yaratmak (Bilgisayar ve diğer oyunlara hile yapabilme & Bunları uygulayabilme)

Haydi anlatımımıza geçelim. Videoyu izleyemeyen ve farklı yollarla girenler için youtube linkinede veriyoruz.

Youtube linki: .youtube.com/watch?v=HsU7M8N6x9M

Share Button

Minecraft Mod Download The Tribez ve Castlez Gems ve Level Hilesi 2014 GünceL VersiyoN MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.

Cheat Engine Kullanımı ve Hile Yapımı (1) 2014 GünceL AnlatıM ile Benzer Yazılar:

28 April 2014 Saat : 7:43
Comments Off on Cheat Engine Kullanımı ve Hile Yapımı (1) 2014 GünceL AnlatıM

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
seo kitabı