Get a site

Clash Of Clans Hilesi 2014 son sürüm ve videolu anlatım Tikla


Clash Of Clans Hilesi 2014 son sürüm ve videolu anlatım

clash of clans mobile Clash Of Clans Hilesi 2014 son sürüm ve videolu anlatım

Merhaba arkadaşlar, şimdi size benimde oynadığım ve uzun uğraşlar sonucunda hilesini yaptığımız clash of clans oyununun hilesini palaşacağım. İnternette okuduğunuz gördüğünüz hilelerin hepsini silip atın kafanızdan çünkü internette uzun süre bende sizler gibi bu oyunun hilesini arayıp durdum ancak pek başarılı olamadım. Sizlere öncelikle hilenin nasıl çalıştığını ve neler yapmanız gerektiğini anlatarak başlayayım.

HİLELERİMİZ Evet Arkadaşlar yeni hilemiz bu sayfada buraya tıklayınız

1- Sınızsız elmas sahibi olabilir.

2- Sınırsız altın yada diğer elementlere sahip olabilir.

3- Savunmanız yani köyünüz en iyi şekilde otomatik olarak düzenlenir.

4- İnşaat süresi sıfırlama Hileyi kullanmak için telefonunuza ihtiyacınız yoktur. Çünkü indireceğiniz programla server’den direk olarak hesabınızdaki elmas ve diğer değerli eşyaların miktarını değiştirip çıkacaksınız sonrada telofonunuzdan yada tabletinizden girerek oyununuzu oynayabileceksiniz.

Öncelikle programı aşşağıdan indirip Bilgisayarınıza kurup açılan sayfaya kullanıcı adınızı girin. Kullanıcı adı.. android cihazdan oynuyorsanız google play’de kullandığınız e-mail adresiniz yada gamecanterde kullanılan adınızdır.. Kullandığınız sisteme göre değişmektedir.. Eğer bilgisayar üzerinden oyuna bağlanıyorsanız yine oyunu ndirirken kullandığınız google play yada diğer sistemlere kayıtlı mail adresinizzi yazacaksınız. !!şifre girmenize gerek yoktur ancak kullanıcı adınızı tam ve eksiksiz girmelisiniz!! sonrada altta yer alan kısıma kullandığınız cihazın bilgilerini gireceksiniz yani oyununuz hangi cihazda yüklüyse , hangi cihaz üzerinden oyuna giriyorsanız o cihazın bilgilerini gireceksiniz ve enter tuşlayacaksınız. Sizden oyunu kurulu olduğu cihazda açmanızı isteyecek. 

Kaynak Linki : http://androidapk2014.blogspot.com.tr/2014/03/clash-of-clans-hilesi-2014-son-surum-ve.html

2014 Yeni Clash Of Clans Elmas Hilesi

Clash of Clans Sınırsız Altın Hilesi

Clash of Clans Sınırsız Elmas Hilesi

Clash of Clans Hile

Clash of clans kupa hilesi Videolu Anlatım

Clash Of Clans Para Hilesi

Yeni 2014 Clash Of Clans Para Hilesi İndir

Share Button

Minecraft Mod Download Counter Strike Trigger Hile Botu Yeni Versiyon indir 26.05.2014 indir MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.

Clash Of Clans Hilesi 2014 son sürüm ve videolu anlatım Tikla ile Benzer Yazılar:

24 May 2014 Saat : 4:52
Comments Off on Clash Of Clans Hilesi 2014 son sürüm ve videolu anlatım Tikla

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
seo kitabı