Get a site

ContRact wars 24.04.2014


Gün geçtikce 3 boyutlu facebook oyunlarının sayısı artıyor ve bu oyunlara yeni eklenen bir tanesine kısa sürede başarıyı yakalayan Contract Wars. Yeni teknolojiye ayak uyduran Contract Wars oyunculara hiçbir indirme yükleme gerektirmeden facebook ortamında 3 boyutlu fps keyfi yaşatıyor. Aylık 1 milyondan fazla oyuncu sayısına sahip olan Contract Wars Türk oyuncular tarafından da kısa sürede benimsendi ve sıkca oynanıyor.

Contract-Wars-1

Contract Wars için klasik bir 3d fps oyunu diyebiliriz. Counter Strike ile oyun dünyamıza giren 3d fps oyunları gelişerek artık tarayıcılarımızda indirmeden oynayabileceğimiz bir hale geldi ve bunun en güzel örneklerinden biride online olarak oynayabileceğimiz 3d fps oyunu Contract Wars. Oyunun grafikleri ve sesleri bir 3 fps oyunu için oldukça yeterli. Oynanabilirlik oranı çok iyi ve oyunun arayüzü her yaştan oyuncuya hitap edebilecek bir şekilde kolay olarak tasarlanmış. Oyuna girdiğimiz anda hızlı bir şekilde oyuna hemen bağlanabiliyoruz ve kendimizi aksiyonun ortasında buluyoruz. Aman oyuna girmeden önce kendinize silah satın almayı unutmayın sokya elinizde tabanca ile kendinizi oyunun ortasında bulursunuz :)Öyle ki oyuna girdiğimizde bize 10.000 başlangıç parası veriyor ve kendimize silah satın alabiliyoruz.

contract-wars-2

Contract Wars oyun modları klasik 3d fps oyunlarından farksız. Team Deathmacth, deathmatch gibi takım halinde ve bireysel kapışmalar bulunuyor ve bunun haricinde 3d fps oyunlarından bulunan klasik diğer oyun modlarıda Contract Wars’da mevcut. Oyunun sahip olduğu harita sayısı ve harita tasarımları oldukça başarılı ve yeterli. Oyunu oynadıkça seviye atlayıp para kazanabiliyoruz ve kendimize açılan yeni silahlardan satın alıp karaterimizi daha da güçlendiriyoruz. Contract Wars oyunculara çok farklı bir 3d fps deneyimi sunmasada başarılı bir 3d fps oyunundan eksik kalır bir yanıda yok. Ayrıca oyunu doğrudan facebook üzerinden kolayca oynayabildiğimizide hesaba katınca 3d fps severler için mutlaka denenmesi gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Share Button

Minecraft Mod Download School Of DragonS 24.04.2014 MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.

ContRact wars 24.04.2014 ile Benzer Yazılar:

22 April 2014 Saat : 8:55
Comments Off on ContRact wars 24.04.2014

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
seo kitabı