Get a site

Criminal Case hilesi portkal suyu hediye enerji vs.03.04.2014

Criminal Case hileleri verdiğimiz gibi günlük güncel hediyelerde vererek oyundaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz. Verdiğimiz hediye linklerinin hergün sitemizi takip ederek alabilirsiniz. Düzenli olarak sitemizi takip etmenizi öneririm çünkü linklerin süresi bir süre sonra dolabiliyor ve ödül alamıyorsunuz. Criminal case hediyeleri arasında enerji, altın, şanslı kart, burger, portakal suyu gibi ödüller bulunuyor.

Hileler ve Ödüllerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız sitemizi (CTRL+D) yaparak yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

Criminal case tanıtım yazımızı detaylı olarak en iyi facebook oyunları menüsü altında bulabilirsiniz. Oyundan yinede kısaca bahsetmek gerekirse Criminal case oyununun cinayet çözme teması üzerine kurulu bir gizli obje bulma oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Gizli obje oyunlarından ayrılan en büyük özelliği oyunun bir cinayet çözme üzerine kurgusu olması ve obje bulmanın yanında adli tıp, kanıt bulma inceletme, suçluları tahmin etme gibi özelliklerinin olması. Böylelikle cinayetleri çözme isteği bizi oyuna bağlıyor ve keyifle oynayabiliyoruz. Arkadaşlarımızda oyuna dahil olduğunda bu keyif 2 katına çıkıyor. Ancak oyundaki en büyük sorunlardan biri enerjinizin bir süre sonra bitmesi ve oyun keyfinizin yarıda kalması. Bu noktada hilekolik devreye giriyor ve mümkün olduğunca oyundaki ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışıyoruz.

Aşağıdaki resimlere tıklayarak ödüllerinizi alabilirsiniz. Sayfayı facebook’ta paylaşın daha fazla arkadaşınız yararlansın!

criminal-case-altın-hilesi

Hediye 3000 Altın

criminal-case-portakal-suyu-hile

Hediye Portakal Suyu

pearls-peril-enerji-hilesi

Hediye Enerji

Share Button

Minecraft Mod Download Pet Rescue Saga programsız çekiç hilesi 03.04.2014 MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.