Crush City Puan Hilesi 05.04.2014

Crush City Puan Hilesi

Crush City keyifle oynayacağınız bir facebook oyunu. Bu oyunda başarılı olmak ve istediklerinize daha kolay ve kısa sürede ulaşmak için Crush City Puan hilesinikullanmalısınız.

Crush City hilesi 2014

Cheat Engine İndir
Crush City oyununda sizin için önemli olan puanlarınızın yüksek olmasıdır. Bütün bunları sağlama ve oyunuzu rahatça oynayabilmek için hilemizi uygulayabilmek adına öncelikle
http://cheatengine.org/download/d1/CheatEngine62.exe  adresinden Cheat Engine programını indirmeniz gerekiyor.

Programı indirdikten sonra yüklemenizi tamamlaığınızda açılan ekrandan tarayıcınızı seçin. Tarayıcınızı seçtikten sonra oyunda o anki puanınızı kontrol edebilmek için oyuna giriş yapın.

Puan Öğrenme ve Tarama
Puanınızı öğrendiğinizde cheat engine programına gelin ve first scan kısmının altına puanınızı girip first scan butonuna tıklayın.  Yeniden oyuna gelip biraz daha puan kazanın ve bu işlemden sonra tekrar cheat engine programına gelip biraz önce yazdığınız kısma next scan değeri olarak son puanınızı yazın.

Value Alanını Kullanma
Cheat engine programında sol bölmede göreceğiniz verilerimiz bizim girdiğimiz puanlara göre oluştu. Bu verileri aşağıdaki bölmeye aktarmak için ikisini seçip tıklayın. Aşağı bölmeye geçen verilerimize tekrar tıkladığımızda karşımıza çıkan change value yani değer değiştirme kısmına arzu ettiğimiz puanı yazalım. Ancak bu sayı 9 tane 9 dan fazla olamaz. Daha sonra ok diyelim ve tekrardan oyuna dönelim.

Oyunda kazandığınız ilk değerden sonra göreceğiniz puan değeri value kısmına yazdığınız istediğiniz değer haline gelecektir. Keyifle ve puan sıkıntısı olmadan oynayacağınız Crush City hilemizle oyununuz daha da renklenecek.

Share Button

Minecraft Mod Download Farm Heroes Saga Sonsuz Hilesi 05.04.2014 MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.