Get a site

Dragon City Aztec Adası Görevi Tamamlama Hilesi 2014 GünceL Yeni


  • Anasayfa
  • Dragon City Aztec Adası Görevi Tamamlama Hilesi 2014 GünceL Yeni

Dragon City

Dragon City

Merhaba Arkadaşlar Aztec Adası Görevi Tamamlama Hilesi ile Karşınızdayız.

Sevgili Arkadaşlar Dragon City Oyunu En Güzel ve En Çok Oynanan Oyunlardan Biridir. Bayabi Tutmuştur. Bu Oyunumuzda Birçok Hile Vermiştik. Şimdi Aztec Adası Görevi Tamamlama Hilesini Veriyoruz Bildiğiniz Üzere Görev Olarak Adalar Geliyor Bizde Hiç Es Geçmedik Bundada Geçmiyoruz Herkese Kolay Gelsin.

 

Video’yu İzleyemeyenler:
Arkadaşlar İlk Olarak Oyunumuzu Açıyoruz. Mozilladan veya Google Chrome’den Yapın Tercihim Google Chrome’dir. Yukarda Verdiğim Siteye Girin. Oyuna Gelip Beyaz Yere Sağ Tıklıyıp Çerçeve Kaynağını Görüntüleye Basın ve Hemen Orda Yukarda Userid Olacak O Kodu Kopyalayıp Size Verdiğim Siteye Girip Facebook İd Bölümüne Yapıştırın. Sonra Userid Aldığımız Yere Tekrar Gelip ctrl+f Tuşuna Basın ve session Yazın Oradaki Koduda Alın ve Sitede User Key Bölümüne Yapıştırın. Sonra Oyuna Gelip Aztec Adasını Açın ve Başlat’a Basın. Sonra Siteye Gelip 1.’sini Seçerek Submit Butonuna Basın Succes Yazısı Gelince 2.ye Basın Sonra Oyunu Yenileyin ve Aztec Adasına Tekrar Girin ve Başlat’a Basın ve Gördüğünüz Gibi Orada Eşyalarımız Gelmiş Olacak Sonra Habitatı Aldıktan Sonra Kalıcı Olması İçin Habitatı Kurun Sonra Oyunda Vakit Geçirin Çimleri Kazın ve Xp Kazanın Veya Ejderhalarınızı Besleyin Oyunda 1-2 Dakka Vakit Geçirdikten Sonra Oyunu Yenileyin ve Hilemiz Başarıyla Olmuştur Herkese Kolay Gelsin.

Admin : DjPuSaT

Share Button

Minecraft Mod Download Dragon City Yemek Ödülü 30 Nisan 2014 GünceL MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.

Dragon City Aztec Adası Görevi Tamamlama Hilesi 2014 GünceL Yeni ile Benzer Yazılar:

29 April 2014 Saat : 8:16
Comments Off on Dragon City Aztec Adası Görevi Tamamlama Hilesi 2014 GünceL Yeni

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
seo kitabı