Get a site

Facebook Dürtme Hilesi

facebook dürtme

Facebook Dürtmeyi Hileyle Yapma?
Facebook üzerinden arkadaşlarınızı artık hile sayesinde dürtebileceksiniz. Facebook listenizde bulunan arkadaşlarınızı ve ekli olmayan kişileri, sizlere tanıtacağımız hile sayesinde artık dürtebileceksiniz. Dürtme hilesi için izlemeniz gereken yol şu şekildedir:

Girilecek sitenin adresi: http://ulikehits.co.uk/

Yukarıda belirtmiş olduğumuz site, İngiltere lokasyonlu bir sitedir. Bu site üzerinden dürtme işlemini yapacaksınız. Sayfaya giriş yaptıktan sonra token almanız gerekebilir. Siteme giriş yapmanız gerekecek. Bunun için üyelik kaydı yapmanıza gerek yoktur. Sistemde yer alan Facebook ile, oturumunuzu açabilirsiniz. Otomatik dürtme işlemi için token almanız gerekecektir. Şimdi sizlere token alma işleminin nasıl olacağını anlatalım.

Hile Nasıl Yapılır?
Token almak için sitenin ana menüsünde bulunan “Get Access Token” bölümüne tıklayınız. Buraya tıkladıktan sonra token alacaksınız. Burada reklamın geçmesi için 5 dakika gibi bir süre bekleyip, yukarıda yer alan kısımdan “Reklamı Geç”menüsüne tıklayınız.

Eğer direk olarak geçiş yapmak istiyorsanız, http://fb-rebot.com/get-your-token-for%20facebook.php adresini kullanabilirsiniz. Token işlemi bu şekilde hallolacaktır. Bu işlemde açılacak sayfada alacağınız tokeni sitenin ana sayfasında yer alan link bölümüne yapıştırınız. İşlem bu kadar basittir. Daha sonra dürtmek istediğiniz kişinin profili linkini yapıştırmanız yeterli olacaktır.

İşlem bu kadar kolaydır. Bu sistem sayesinde arkadaş olduğunuz kişileri dürtebilir, arkadaş olmadığınız kişilerin profil linklerini yapıştırarak da dürtebilirsiniz. Sistemin en güzel yanı, arkadaş olmadığınız kişileri dürtebilmenizdir. Daha fazla bilgi için sitemize giriş yaparak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Share Button

Minecraft Mod Download Nostale EasyBot Hile Botu Yeni Versiyon v1.2 indir MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.