Get a site

Facebook Kısa Mesaj Alma Ayarları güncel


facebook kısa mesaj

Facebook için hareketler dökümü ile yapılan paylaşım ve yorumlar ile arkadaşlık istekleri ve durumlara mobil telefonunuzdan yorum yazmanız mümkün. Bunun için yapmanız gereken eklediğiniz telefonu onaylamak.

Telefon eklemek içinFacebook.com adresinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ayarlar bölümünden Mobil’e gidin ve numaranızı yazarak onay kodunu girin. Onay kodunu girdikten sonra da Facebook bildirimlerini aktif edebilirsiniz.

Seçenekler
Kısa mesaj gönderme ayarlarında ise birisi internette mesaj gönderdiğinde; mobilde mesaj gönderdiğinde ve asla gibi seçenekler varken günlük  SMS alma sınırı ise 1 ile 100 ve sonsuz şeklinde belirlenebiliyor. Gene aynı sayfada E-posta için paylaşım adresi ile de kısa mesaj almak için ya da email almak için kullanabiliyorsunuz.

Önemi
Daha çok işteyken ya da yoğun iş zamanı ile yolculuklarda eğer internete giremiyorsanız ya da telefonunuz desteklemiyorsa kısa mesaja direk cevap yazabiliyor ya da rakamlarla arkadaşlık isteği kabul etme- etmeme gibi seçenekleri uygulayabiliyorsunuz.

Ücretli mi?
Bu sistem tamamen ücretsiz. Facebook’un sunduğu önemli bir hizmet. Almak için Facebook üzerinde telefonunuzu onaylamanız yeterli. Onay kodunu girdikten sonra kendinize özel ayarları yapıp aktif edebilirsiniz.

.

Share Button

Minecraft Mod Download S4 League İngame Trainer Mega Hile Botu indir 23.03.2014 MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.

Facebook Kısa Mesaj Alma Ayarları güncel ile Benzer Yazılar:

23 March 2014 Saat : 8:35
Comments Off on Facebook Kısa Mesaj Alma Ayarları güncel

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
seo kitabı