Get a site

Farm Ville 2 Bedava Hilesi 05.04.2014


Farm Ville 2 Bedava Hilesi 2014

Önde Gelen Facebook Oyunlarından
farmville 2 hileleri

Farm Ville 2 hemen hemen herkesin oynadığı oyunlardan biri… Çıktığı günden bu yana birçokfacebook kullanıcısı tarafından oynanan oyunda bir çiftlik sahibi oluyorsunuz ve bu çiftliğiniz ile en iyi şekilde ilgilenmeye çalışıyorsunuz. Bu oyunun en büyük problemlerinden biri şüphesiz bazı eşyaların veya ürünlerin çok pahalı olması. Bunlar o kadar pahalı olunca bu sefer oyunda ilerlemeniz de zor oluyor.

Bu hileyi yapmanız için sizlere gereken programCheat Engine. İndirmek için bu linke tıklayabilirsiniz:http://cheatengine.org/download/d1/CheatEngine63.exe

Hilenin Örneklerle Adım Adım Uygulanması

Öncelikle oyunu açın ve satın almak istediğiniz ürünün sayfasına gelen . Mesela bir kara oğlak almak istiyorsunuz ve değeri 3000. Bundan sonra indirdiğimiz ve kurduğumuz Cheat Engine programını açıyoruz.

File yazan butonun hemen altında olan ekran işaretine tıklayın ve buradan tarayıcınızı seçin. Tarayıcınızı seçtikten sonra arama yapılan boşluk yere oğlağın değeri olan “3000” i yazın ve First Scanbutonuna basın.

Program sonuçları çıkarana kadar bekleyin.  Bütün sonuçları elde edince hepsini seçin ve kırmızı ok tuşuyla hepsini aşağıya indirin. Aşağıya inen değerlerin hepsini tekrar seçin ve sağ tıklayıp “Change Record + Value” sekmelerine tıklayın. Karşınıza gelecek kutucuğa 0 yazın ve enter’a basın. Artık kuzunuz bedava! Hilemiz böyledir. İstediğiniz ürün üzerinde bu hileyi deneyebilirsiniz.

Share Button

Minecraft Mod Download Wolfteam Gardiyan Kurt Hilesi 05.04.2014 MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.

Farm Ville 2 Bedava Hilesi 05.04.2014 ile Benzer Yazılar:

4 April 2014 Saat : 6:01
Comments Off on Farm Ville 2 Bedava Hilesi 05.04.2014

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
seo kitabı