Get a site

Güncel Facebook İfadeleri 23.03.2014


Facebook ifadeleri

 

Facebook Chat ifadeleri
Facebook tarafından son zamanlarda güncellenen ve çeşitlilik getirilen konulardan biriside, durum güncellemelerinde ve mesajlaşma bölümünde olan ifadelerin arttırılmasıdır. Birçok ifadeye bu konumuz üzerinden ulaşabileceksiniz. Arkadaşlarınızla mesajlaşırken ve durum güncellemesi yaparken bu ifadelerden yararlanabilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen ve her geçen gün yeniliklerle karşımıza çıkan Facebook, bu yenilikle de güzel tasarımlardan birisine imza atmıştır.

Facebook’ta kullanacağınız bu ifadeler sayesinde arkadaşlarınıza, öpücük, gülücük, ağlama, mutlu, neşeli gibi yüzlerce çeşit ifade gönderebileceksiniz. Bu ifadeleri oluşturabilmek için aşağıda belirtmiş olduğumuz kodlara göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

.
Mesaj ve Sohbet için İfade Kullanımları
Facebook’ta birisine mesaj atarken üst kısımda kullanabileceğiniz ifadeler bulunmaktadır. İfadelerin üzerine tıklayarak mesaj kısmına bu ifadeler ekleyebilirsiniz. Facebook tarafından kullanıcılara kullanılması için eklenen bu ifadeler, mesajlaşırken güzel anlar yaşamanıza neden olacaktır. Aşağıda belirtilen kodlarda güzel sürprizler sizleri bekliyor. Facebook’da kullanabileceğiniz özel simgelerden bazıları şunlardır:
.
© ®
¥ £ ƒ $ « » * § & ß
µ å ø π ı % æ Æ œ ¿

 

Share Button

Minecraft Mod Download S4 League Kaos Trainer Hile Botu v4.0 indir 23.03.2014 MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.

Güncel Facebook İfadeleri 23.03.2014 ile Benzer Yazılar:

23 March 2014 Saat : 8:19
Comments Off on Güncel Facebook İfadeleri 23.03.2014

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
seo kitabı