Get a site

Güncel Facebook Resim ve Durum Beğendirme Hilesi %100 Çalışıyor


facebook resim beğendirme

Facebook Beğeni  Arttırma Sitesi, FBLiker
Facebook üzerinden sitelerinizin sayfalarını ve yöneticisi olduğunuz sayfaların beğenisini artık çok kolay bir şekilde arttırabileceksiniz. Sayfalarınızın yüzlerce kişi tarafından beğenmesini istiyorsanız, fbliker ile bunu başarabileceksiniz. İnternet üzerinden milyonlarca kişinin paylaşımda bulunduğu Facebook, olduk popüler siteler arasındaki yerini almıştır. Yöneticisi olduğunuz sayfaların paylaşımlarını ve beğenme sayısını arttırmak için bu sistemi kullanabilirsiniz.
.
Sisteme giriş ve Kullanımı
Öncelikle yapmanız gereken şey, beğendireceğiniz paylaşımın linkini kopyalayınız.

Girmeniz gereken sitenin adresi: http://fbliker.me/ Bu bağlantıya giriş yaptıktan sonra linki buraya yapıştırıyoruz.

Sistem sizi otomatik olarak Facebook’a yönlendirecektir ve geri dönüş yapacaktır. Burada “Submit” butonuna tıkladıktan kısa sonra, beğeniler gelmeye başlayacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken konu, paylaşımlarınızın herkese açık olmasıdır. Çünkü durumunuzu beğenecek olan kişiler arkadaşlarınız arasında olmadığı için, paylaşımları görebilmelidir. Sistem sizlerden token almanızı isteyebilir. Bu sistemiFacebook ve Twitter için kullanabilirsiniz.

Fbliker ile Çoklu Beğendirme Yöntemleri
Fbliker
 ile sözlerinizi, videolarınızı, resimlerini beğendirebilirsiniz. İnternet üzerinde buna benzer birçok site ve sistem bulunmaktadır. Birçoğu işe yaramamaktadır. Ancak bu anlattığımız sistem işe yarayanlar arasındadır. Burada sizlerden izin vermeniz gereken bir uyarı gelecektir. Bu sistemin çalışabilmesi için, kabul etmeniz gereken bir uygulamadır. Bu uygulamaya izin vermezseniz, sistem işe yaramaz.Sonradan bu işlemleri iptal etmek içinde, Facebook ayarlar bölümünden uygulamalara giriş yaparak, bu uygulamayı devre dışı bırakabilirsiniz.

Share Button

Minecraft Mod Download Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Nasıl Kapatabilirim? MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.

Güncel Facebook Resim ve Durum Beğendirme Hilesi %100 Çalışıyor ile Benzer Yazılar:

23 March 2014 Saat : 8:43
Comments Off on Güncel Facebook Resim ve Durum Beğendirme Hilesi %100 Çalışıyor

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
seo kitabı