Papa Pear Saga Hamle Hilesi 05.04.2014

Facebook’un Popüler Oyunu!
Papa Pear Saga hilesi

Papa Pear Saga Facebook’un başka bir popüler oyunu. Bu oyunda hileler oyuncular için oldukça önemli. Çünkü oldukça kolay bitebiliyorlar ve oyunu bitiremeden hamleleriniz biterse sizi oldukça sıkıntıya sokabiliyorlar.

Programlı Oyun Hilesi!
Bu hile program ile yapılıyor ve sahip olmanız gereken programın adı Cheat Engine. Eğer sizde bu program yoksa programıhttp://cheatengine.org/download/d1/CheatEngine63.exe adresinden indirebilirsiniz. Programı indirerek aynı zamanda birçok hileyi de yapma şansı bulabileceksiniz. Hemen hemen bütün Facebook oyun hileleri Cheat Engine ile yapılıyor. Programı kurun ve bilgisayara yükleyin. Oyununuzu açtıktan sonra Cheat Engine’yi açın…

Papa Pear Saga Hamle Hilesi Cheat Engine ile Yapılması
Öncelikle Papa Pear Saga oynuna girin ve hamle sayınıza bir göz atın. Hamle  sayımızı aldıktan sonra, Cheat Engine programına geçin. En yukarıda sağda File yazan butonun altında kare şeklinde bir ekran göreceksiniz. Ona basın  ve browserınızı seçin. Browser’ı seçtikten sonra attach’a basın ve karşınıza bir uyarı çıkana kadar bekleyin.

Uyarı penceresine tamam deyip geçin ve programda continue butonuna basın. Burada çıkan pencerede oyuna girmeden önce arama yerine hamle sayınızı yazın ve aratın. Aratmak için First Scan’e basın. Şimdi oyuna girin ve bir adet top atın. 1 hamlenizi yemiş olacaksınız. Kalan hamlenizi tekrar bu sefer “Next Scan” e basarak aratın ve çıkan sonuçları aşağıya indirin. Sonuçların hepsini seçerek sağ tıklayın. “Change Record + Value” sekmelerini seçip ilerlemenize devam edin, karşınıza bir kutucuk çıkacak buraya istediğiniz hamle sayısını girip entera basın. Hilemiz bu kadar! Umarız hamlelerinizle oyunu en iyi şekilde bitirebileceksiniz.

Share Button

Minecraft Mod Download Farm Ville 2 Bedava Hilesi 05.04.2014 MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.