Get a site

PES 2015’e Yeni Bir Lig Daha Eklendi ŞOK GELİŞME 2015 YENİ TIKLA


  • Anasayfa
  • PES 2015’e Yeni Bir Lig Daha Eklendi ŞOK GELİŞME 2015 YENİ TIKLA

PES 2015’e Yeni Bir Lig Daha Eklendi

Geçtiğimiz sene fanlarına büyük bir hayal kırıklığı yaşatan Konami, adeta dibi görmüştü. Zaten futbol oyunu alanında, birçok ülkede tek rakibi olan Fifa’nın gerisinde olan PES geçtiğimiz sene elinde kalan son birkaç ülkeyi de ezeli rakibine kaptırmıştı.

Fifa’nın Ignite Engine’e geçmesi üzerine karşı bir hamle yapmak isteyen Konami yetkilileri PES 2014’te Kojima’nın yeni nesil oyun motoru Fox Engine’i kullanmak istemişler, fakat bu motorun optimizasyonunda bir dizi sorunlar yaşamışlardı.

Aynı sorunları bu senede yaşamak istemeyen yetkilileri PES 2015 mesaisine erken başlamış, serinin fanlarına da olumlu sinyaller vermişlerdi.
Serinin fanlarının da bileceği üzere PES’in geçmişten günümüze kadar gelen en büyük sorunlarından birisi de lisanslı lig ve takım sayısının azlığıydı. Senelerdir bu konu üzerinde fazla bir atılım yapmayan yetkililer bu sene PES’e yeni bir lig daha ekleme kararı aldı.

PES 2015’te samba zamanı

Konami’den yapılan açıklama da Brezilya birinci liginde bulunan 20 takım ve ikinci ligdeki bir takımın isimleriyle birlikte, bu 20 takım içerisinden 4’ünün ise (Corinthians, Cruzeiro, Palmeiras, Figeurense) futbolcu isimleri dahil olmak üzere oyuna eklendiği belirtildi.

Yani diğer bir değişle, yukarıda belirtilen takımların dışında bir takım seçtiğinizde tamamen uydurma futbolcu isimleriyle oynayacaksınız. Gerçi PES fanları bu duruma senelerdir alışkın. İngiltere Premier Ligi’nde bulunan pek çok takımın ve bu takımlarda bulunan futbolcuların değişik isimlere sahip oldukları düşünülürse, serinin fanları bu durumu da yadırgamayacaklardır.

PC, PS3, Xbox360, PS4 ve Xbox One için geliştirilen PES 2015, 13 Kasım’da raflardaki yerini alacak

DİGER SİTELERİMİZİ GÖZDEN GEÇİRNİZ TIKLA

Share Button

Minecraft Mod Download Dragon City Yemek ve Altın Hilesİ 5 ÖZEL HİLE AYRI AYRI 07.10.2014 YENİ MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.

PES 2015’e Yeni Bir Lig Daha Eklendi ŞOK GELİŞME 2015 YENİ TIKLA ile Benzer Yazılar:

6 October 2014 Saat : 8:01
Comments Off on PES 2015’e Yeni Bir Lig Daha Eklendi ŞOK GELİŞME 2015 YENİ TIKLA

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
seo kitabı