Get a site

Pet Rescue Saga Can Hilesi Nisan 03.02.2014

Pet Rescue Saga Can Hilesi Nisan 2014

Pet Rescue Saga Can Hilesi ile 2014 Nisan ayında full canınız olacak. Arkadaşlar hilenin işleyişi çok basit aşağıdaki linklere tıklıyorsunuz ve sırası ile sayfaları açıyorsunuz her sayfa size belirli bir miktarda can veriyor. Aşağıda kulanım’da yazdığım gibi her birine teker teker tıklamanız gerekiyor. Ayrıca canınız full iken tıklamayın boşa çıkar. Canınız bittikçe bu siteye uğrayarak full yapabilirsiniz. Pet Rescue Saga Hileleri Apk Android oyun kategorisinde güncel olarak bulunmaktadır. Aşağıdaki hileyi sürekli olarak kullanabilirsiniz. Bedava hile paylaşım sitesi olarak bütün oyunların hilelerini paylaşıyoruz. Arama butonunu kullanarak hile arayın. 1 Nisan 2014 , 10 Nisan 2014, 20 Nisan 2014 gibi tarihlerde full çalışır.

pet-rescue-saga

Hile Kullanımı:

  • Linklerin hepsine aynı anda tıklamayın, teker teker tıklayın. Ayrıca oyun 5 candan fazlasını kabul etmediğinden boşa gidebilir.
  • Aşağıdaki hediye canlar 7 gün boyunca geçerlidir, 7 gün geçtikten sonra tekrar burayı ziyaret edip bedava can alabilirsiniz.
  • Can’lar günlük olarak yenilenmektedir, bu sayfayı yer imlerine kayıt et  (Ctrl+D) ve hergün bedava can kazan..
  • Not: Bütün canlarınız bitmeden aşağıdaki linklere tıklamayın.

Bedava Can Hilesi 1
Bedava Can Hilesi 2
Bedava Can Hilesi 3

 

Share Button

Minecraft Mod Download Avataria Para Hilesi indir 03.04.2014 MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.