Get a site

Pet Rescue Saga Jeton Hilesi 2014 Nisan

Pet Rescue Saga için 10.000lerce jeton hediyeniz / hileniz HileTR farkıyla

Oyunda hızla ilerlemeniz için jetonlar HileTR’den. Hediye jetonlarınızla özel eşyalar satın alın bölümleri hızla geçip arkadaşlarınıza fark atın!

Facebook sayfamızı beğenin, en yeni Pet Rescue Saga hilelerini kaçırmayın
Pet Rescue Saga 10.000lerce Jeton
Pet Rescue Saga Jeton Hilesi - HileTR
Pet Rescue Saga’da Jetonlar nasıl kullanılır?
Kazandığın jetonları yeni bölüme başlarken çekiç (blok kırıcı) satın almak için kullanabilirsiniz. Yeni bölüme geçerken açılan güçlendiriciler menüsünde çekicin sağ alt tarafında “+” işareti göreceksin. işte oraya tıklayarak 3000 jeton karşılığında 3 x çekiç alabilirsiniz.
Jeton kullanarak çekiç alma videosu
Jeton veren linkleri yazımızın devamında paylaştık, fakat biliyoruz bazen sadece jetonlarla alınan çekiçler yeterli olmuyor. Bölümlerde çeşitli hinlikleri ve püf noktaları bilmeden defalarca oynamak zorunda kalıyoruz. Takıldığınız bölümler varsa Bölüm Geçme Rehberimize bakmanızı şiddetle tavsiye ederiz: >> TIKLA YIN<<

Ayrıca istediğiniz her bölümde yapılabilen ve bazı bölümlerde çok faydalı olan da bir hilemiz var, tek seferde nasıl 3’ten fazla çekiç (blok kırıcı) alınır merak ediyor musunuz? tıklayın:  3’ten fazla Çekiç (Blok Kırıcı) Alma Hilesi

YENİ!!!
Pet Rescue Can Hilesi

Nasıl jeton (coin) kazanacaksınız?

  1. Jetonlar belirli aralıklarla yenilenmekte! Sayfayı Yer İmlerine ekleyin (Ctrl+D)veya Facebook sayfamızı beğenin böylece yeni jetonlar eklenir eklenmez haberiniz olsun!
  2. Aşağıdaki bağlantıların (linklerin) her biri jeton (coin) kazandıracak
  3. Bağlantılar tek kullanımlık olup, yaklaşık 5-6 gün geçerlidir, bu yüzden kullanmadığın eski tarihli jetonlara da tıklayabilirsiniz.
  4. Jetonları almaya başlamadan önce bir kaç defa oyunu açıp kapatın ( kısayol: F5 tuşu)
  5. Linklere ard arda tıklamayın. biri açıldıktan sonra bekleyip diğerini alın yoksa jeton alamayabilirsiniz.
  6. Sayfayı arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın 😉
Pet Rescue Jetonları

15 Nisan 2014
Share Button

Minecraft Mod Download Pet Rescue Saga 3'ten fazla Blok Kırıcı (Çekiç) alma hilesi 2014 NisaN Yeni MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.