Get a site

School Of DragonS 24.04.2014

3 boyutlu facebook oyunları çoğalmaya başladı ve bu oyunlar arasına son katılan School of Dragons oldu. School of Dragons’ı aslında hepiniz biliyorsunuz. How to train your dragon yani türkçe adıyla ejderhanı nasıl eğitirsin filminin oyunu. 3 boyutlu fps oyunlarını facebookda görmeye alışmıştık ancak böylesine kaliteli bir 3d mmorpg oyununu facebook’ta görmek çok güzel. Öyleki oyunun detayları oldukça fazla ve grafikler istemci tabanlı oyunları aratmıyor.

School of Dragons1

School of Dragons ejderhanı nasıl eğitirsin filminin oyunu demiştik. Evet tam anlamıyla da öyle. Oyundaki bütün karakterler, mekanlar ve oyunun hikayesi filmin birebir aynısı. Bir anda kendinizi filmin ortasında hissediyorsunuz. Oyunu tasarlayanlar ejderhalar, ortam, karakterler dahil bütün detayları en ince ayrıntısına kadar birebir hazırlamışlar. Oyundaki ana karakter siyah süper ejderhasıyla Hıçkıdık ancak bizim karakterimiz o değil tabiki. Ancak Hıçkıdık’ın ejderhasını kullanma imkanıda buluyoruz oyunda. Oyuna bir viking karakteri yaratarak başlıyoruz ve kısa bir eğitimin ardından ejderha yumurtamızı seçip yuvaya yerleştiriyoruz ve ejderhamız yumurtadan çıkıyor. Bundan sonra en iyi dostunuz ejderhanız oluyor. Oyundaki amacınız ejderhanızı geliştirmek ve bu okadar kolay olmasada her saniyesi keyif dolu.

School of Dragons2)

Oyunda bol bol görev yapıyoruz ancak bu görevlerin hiçbiri sıkıcı olmuyor. Her biri ayrı aksiyon ve keyif veriyor. Mmorpg oyunlarındaki sıkıcı git gel görevlerinden bende nefret ederim ancak bu oyundaki görevler gerçekten çok keyifli. Öyleki kimi zaman balık tutup ejderhamızı beslerken kimi zaman kendimizi çiftçilik yaparken buluyoruz. Görevlerin en keyifli kısmıda ejderha ile olan görevler. Ejderhamızın üstüne atlayıp gökyüzünde süzülürken kendimizi sanki filmde gibi hissediyoruz. Film demişken oyunda filmden alıntı sinematiklerde bulunuyor hatta bunlar bazen görevin bir parçası oluyor. Türk oyuncuların keyfini kaçırabilecek bir nokta oyunda Türkçe dil desteği olmaması. Hal böyle oluncada ingilizce bilmeden oyunu oynamak biraz zor oluyor çünkü birçok görevi  ve görevin bizden ne istediğini anlamamız gerekiyor. Yinede ejderha yetiştirme oyunlarını geride bırakıp çığır açan School of Dragons oyununu denemenizi tavsiye ederim.

Share Button

Minecraft Mod Download CriminaL Case 2014 NisaN Hilesi Yeni MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.