Get a site

Social Wars Muhteşem Hile 16.09.2014


Social Wars Muhteşem Hile

Merhaba Arkadaşlar Social Wars Muhteşem Hile ile karşınızdayız…Arkadaşlar Social Wars Oyunu herkesin En az facebook kullanıcılarından 10 undan 2 veya 3 ünün mutlaka oynadığı oyuncu kitlesi milyonları aşmış çok güzel bir Simulasyon tarz oyunudur…Arkadaşlar oyunumuzda sıkça karşılaştığımız Oyundaki  Para,Nakit,Odun,Exp,Benzin Sıkıntısı yaşarız bu yazdıklarım her biri oyunda çokça sık sorun olan bulmakta.. yaşadığımız sıkıntıyı Şimdi tamamen Kökünden Ortadan kaldırıyoruz..Hilemizde barınan önemli hileler;Para,nakit(cash),Odun,Exp,Benzin(oil) Bu yazdıklarımın hepsini sadece videomuzu izleyerek sonsuz yapabileceksiniz…

Facebook id alma:

Arkadaşlar öncelikle Oyunumuzun altındaki 1******** ile başlıyan zaten videoda’da göreceksiniz.O kodu alıp gerekli sitede gösterilen yere yapıştırıyoruz.

UserKey Alma:

Onun içinse oyunumuzda boş bi yer bulup Sağ tıklıyoruz geçerli çerçeve kaynağını göster diyoruz.CTRL+F  basıyoruz Ve User  key yazıp Videoda’da göreceksiniz o haneli rakamı kopyalayıp sitedeki ilgili yere yapıştırıyoruz ve alt kısımları kendimize göre dolduruyoruz :)..

İyi seyirler..

Gerekli Site : TIKLA

Video: IZLEMEK  ICIN TIKLA

Share Button

Minecraft Mod Download İnfinite Pics Sonsuz Para Hilesi Videolu 16.09.2014 MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.

Social Wars Muhteşem Hile 16.09.2014 ile Benzer Yazılar:

15 September 2014 Saat : 6:20
Comments Off on Social Wars Muhteşem Hile 16.09.2014

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
seo kitabı