Get a site

The Tribez ve Castlez Gems ve Level Hilesi 2014 GünceL VersiyoN


tripez

Merhaba arkadaslar The Tribez & Castlez Gems ve Level Hilesiile karşınızdayız.

Arkadaşlar The Tribez & Castlez oyunu yillar önce yaşiyan insanlarin nasil yaşadığını beslendiğini ve savaştığını anlatan bir oyundur.Oyunda görevler mevcuttur görevleri yaparak ödüller kazanabilirsiniz.Dikkat etmeniz gereken şeyler vardir tabiki görevleri yaparken düşmanlarımız çok güçlü olabilir o yüzden dikkatli olmamiz gerekiyor.Oyunun ana damarı gems’dir.Gems oyunda sadace gerçek para ile kazanilabilir ama trgala.com‘da ücretsizdir..Öte yandanda level hilesini vereceğiz.Bu sayede 1 ayda ulaşacağiniz levellere 10 dakikada ulaşacaksınız.Şimdi sizlere ikisininde hilesini vereceğiz.Bu sayede oyunu kısa sürede bitirebilceksiniz. Haydi hilemize geçelim video en altta olup resim

Birazda hilemizi anlatalım; Hilemiz vereceğimiz dosya üzerinden yapılmaktadır. Bu sayede sadece bir tıkla 15 milyon elmas ve 15 milyon seviye almanız mümkün oluyor. Tabi ki  videoyu izlemeniz gereklidir. İçerisinde 443 hatası çözümüde olmaktadır. 443 hatası çözülmesse hileyi yapmanız mümkün olmayacaktır.

Gerekli Program Charles : TIKLA

Gerekli DOSYA INDIR

Tarayıcı Coowon : TIKLA (Bu tarayıcıda yapmanız önerilir.Diğer tarayıcılardada yapilabilir.)

Share Button

Minecraft Mod Download The King Of Tower Süper Asker Ve Süper Kule 29 Nisan 2014 MineCraft Free Mods Texture Packs Map Skin Tools Seeds Download.

The Tribez ve Castlez Gems ve Level Hilesi 2014 GünceL VersiyoN ile Benzer Yazılar:

28 April 2014 Saat : 7:40
Comments Off on The Tribez ve Castlez Gems ve Level Hilesi 2014 GünceL VersiyoN

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
seo kitabı